Logo
Doprava do: CZ

Přihlásit se
Stav objednávky

Kalhoty & kraťasy

Koupit krátké, dlouhé a 3/4 kraťasy na kolo u HIBIKE.


Vyberte si kategorii z nabídky cyklistických kalhot a kraťasů:

Cyklistické kalhoty koupíte velmi snadno online

Cyklistické kalhoty jsou jednou z nejdůležitějších věcí každého cyklisty. Čím častěji jezdíte, tím jsou kalhoty důležité i s cyklistickou vložkou. Pokud jezdíte závodně nebo pravidělně, tak už dlouho víte, že není nad dobré kalhoty. Jsou-li Vám kalhoty nepohodlné, bude Váš výlet utrpením a cyklistika se nestane Vaším koníčkem. Aby se Vám to nestalo, máme pro Vás velký výběr, jak elastických Bibshort, Bibtight, krátkých nebo dlouhých kalhot, tak i ležérních kraťasů s cyklistickou vložkou. Dámské a pánské cyklistické kalhoty podle libosti. Naše nabídka je široká, nabízíme Vám nejlepší značky profesionálních sportovců (např. Assos nebo Gore Bike Wear) jako i, ležérní a moderní trendy (ION nebo Maloja). Při výběru si dávejte pozor na optimální komfort sedu, cyklistické kalhoty s vložkou by měly být elastické. Švy by měly být ploché, aby Vám nevadily. Dobré kalhoty jsou prodyšné a nabízí ergonomickou vložku. Cyklistické kraťasy, 3/4 a dlouhé kalhoty, se šlemi Jaké kalhoty si vyberete to už záleží jen na Vás. Nabízíme Vám také kalhoty s ochranou proti větru nebo do deště za příznivé ceny. I MX a Downhill-jezdci si přijdou na své. MX kalhoty máme také pro malé cyklisty ve výběru dětských kalhot. Jak vidíte, cyklistické kalhoty jsou v mnoha variantách, takže si může vybrat opravdu každý. Je jedno jestli kraťasy, 3/4 kalhoty nebo dlouhé kalhoty, ve kterých Vám bude teplo i v zimě. Zde máme několik rad ke koupi cyklistických kalhot:

Cyklistické kalhoty s vložkou nebo bez a spodní prádlo

Často se naskytne otázka, mít či nemít spodní prádlo pod cyklistickými kalhotami? Doporučujeme Vám bez spodních kalhotek nebo boxerek. Dochází tím k menšímu tření a nemáte nepohodlné švy v sedu. Cyklistické kalhoty jsou v dnešní době často vybaveny antibakteriální vložkou. Dobré vložky jsou anatomicky tvarované, jak pro muže tak pro ženy. Samozřejmě záleží na Vás, jestli si pod kalhoty ještě oblečete spodní prádlo, které Vám také nabízíme v našem výběru (spodního prádla). Zejména v zimě Vás dobře ochrání proti chladu v oblasti beder a genitálií.

Sedí Vám kalhoty správně?

Občas není jednoduché, vybrat ty správné kalhoty. Při zkoušení kalhot se často zapomíná na vyzkoušení v sedě! Vzhledem k tomu, že na kole jezdíte převážně v sedě, měli by jste si sednout na židli a předklonit se v nich. Neměly by jste mít přebytečné falty v rozkroku a když sedíte. To samé platí u kalhot pod kolena a u dlouhých v zadní části kolena. Často se stává, že musíte vyzkoušet několik kalhot různých výrobců, aby jste si vybrali ty správné. Občas to stojí mnoho úsilí, ale pak budete rádi, že máte na výletě pohodlné kalhoty.

Péče o kalhoty

Většinu cyklistických kalhot můžete prát bez problémů při nízkých teplotách v pračce. Doporučujeme Vám použít sáček na praní, který Vám ochrání kalhoty a vložku. Občas můžete použít i hygienický sprey, který spolehlivě odstraní bakterie i při praní s nízkou teplotou. K praní sportovního oblečení existují jemnéprací prášky na funkční prádlo. Také náš článek na téma údržba sportovní oblečení Vám poradí. Koneckonců jsou v dnešní době funkční kalhoty nejen z bavlny. Z jakých materiálů je sportovní oblečení Vám vysvětlí náš textilní lexikon.

 
AJAX Loader Icon