Logo
Doprava do: CZ

Přihlásit se
Stav objednávky
Summer Sale up to 60% OFF 🌞 apparel, bicycle parts, accessories >
Huge BIKE SALE 🚲 up to 55% OFF >

Cyklistické oblečení

Velký výběr značek cyklistického oblečení

Pro každého cyklistu je důležité mít správné a vhodné oblečení. Cyklistické oblečení nebo také Bikewear by nemělo jen dobře vypadat, ale mělo by být hlavně funkční. Kvalitní oblečení předních značek jako jsou Gore Bike Wear, Assos, Specialized není pouze jen prodyšné, ale i odolné proti větru a vodě. Díky využití technologických materiálů je oblečení kvalitnější než před několika desítkami let.
Oblečení musí být pohodlné a mít optimální střih, ať už je to dres, cyklistické kalhoty nebo bunda. Ti, co chtějí kvalitní a funkční cyklistické oblečení, ví, že cena předních značek odpovídá jejich kvalitě.
Vzor .cyklistické bundy z Hibike Onlineshop. Ti, co hledají Bikewear online, samozřejmě se stylovým designem a pohodlným střihem, by se měli podívat u nás v obchodě na oblečení známých módních značek jako jsou Qloom, Zimtstern nebo ION. Tyto módní věci mají také funkční vlastnosti jako je např. integrovaný hadřík na brýle nebo voděodolná kapsa na mobilní telefon. A nemusí to být drahé! S námi máte možnost si koupit kvalitní cyklistické oblečení za přijatelné ceny! Vzhledem k naší rozsáhlé nabídce oblečení můžete získat levnější ceny z důvodu výprodeje, akčních nabídek, prodejních akcí nebo výměnou letních a zimních kolekcí!

Základní výbava na kolo - co potřebujete

Když se začnete zabývat tématem cyklistického oblečení, máte k dispozici nepřeberné množství věcí a nevíte si rady. Stručně a jasně základní výbava zahrnuje:

V závislosti na počasí a ročním období jsou všechny tyto věci vyrobené z různých materiálů a látek,takže jsou vhodné na jaro/podzim, léto nebo zimu.

Také by neměla chybět bezpečnost cyklisty. Nejdůležitější je helma, která Vám v případě pádu může zachránit život! Je jedno, jak často jezdíte, helma patří k základnímu vybavení cyklisty! Ochranné oblečení / chrániče jsou pak nezbytné, když jste sjezdaři nebo freerideři.

Užitečné doplňky k základní výbavě

Kromě cyklistického oblečení a termoprádla, by jste také měli přemýšlet o botách, rukavicích a další důležitých doplňcích. Např. brýle ochrání Vaše oči nejen proti slunci a UV záření, ale také před nečistotami a hmyzem! Vhodné doplňky jsou také návleky na ruce, kolena a nohy, nebo také čepice pod helmu a další.

 
AJAX Loader Icon