Logo
Doprava do: CZ

Přihlásit se
Stav objednávky

Jízdní kola

Buying a bike made easy in our bike shop online

Jak vybrat jízdní kolo

Chcete si výhodně koupit nové horské nebo silniční kolo? Vítejte v našem e-shopu!

Fahrrad online kaufen, zBsp. ein MTB Hardtail 29 Zoll Koupit si kolo v internetu už není v dnešní době nic neobvyklého. Výhodou je velký výběr, dobrá srovnatelnost a výhodné cenové nabídky. Ať už hledáte jízdní kolo pro začátečníky nebo drahé luxusní kolo se speciálním vybavením, HIBIKE Vám nabízí opravdu velký výběr jízdních kol za výhodné ceny. U nás najdete nejznámější značky jako: Trek, Specialized, Ghost, Bergamont, Cervélo, Lapierre a mnoho dalších pod jednou střechou!
V našem obchodě jsou všechna kola přehledně rozdělena do kategorií podle typu, velikostí a oblasti použití. Takže si snadno a rychle najdete horské, trekingové, silniční, elektrokolo(eBike), dětské nebo sjezdové jízdní kolo.

Nabízíme Vám pomoc, pokud si nevíte rady, které kolo je pro Vás to pravé. V každé kategorii najdete podrobné informace ke konkrétním typu jízdního kola. Najděte si kolo vhodné právě pro Vás:

Důležité pro výběr kola je jeho využití: do terénu nebo na silnici

Ne každý jezdí rád na silnici mezi projíždějícími auty. Proto by bylo dobré předem vědět, zda máte zájem o silniční nebo terénní kolo.

Horské kolo
All Mountain, XC, DH: Všichni patří k horským kolům
Jezdíte radši v lese než na silnici, tak jste v této kategorii správně. Můžete si vybrat kolo s odpruženou vidlicí nebo celoodpružené, které nabízí více pohodlí. Držení těla při sezení je rozdílné podle typu vzpřímené (pohodlnější) nebo sportovní, to určuje geometrie rámu a odpružení. Najděte rozdíly horských kol v následujících kategoriích:

Pro koho jsou městská & trekingová kola
Trekingové kolo
Pro ty, kteří jezdí krátké výlety v parku nebo v lese, jsou vhodná trekingová kola. Městská a trekingová kola se navzájem příliš neliší. Městské kolo je vhodné když si jedete pro rohlíky, nebo na menší nákup. Méně sportovní charakter, pohodlný, ale vzpřímený posed. Brašnu na nosič, světlo a 28 palcová kola jsou správnou volbou pro městské cyklisty. Prohlédněte si:

Silniční kola
Silniční kolo Kdo rád jezdí po silnici, tak se zajímá o kola s úzkými plášti. Silniční kolo je puritánské bez pérování a různých extra doplňků. Posed na silniční kole je sportovní s tendencí dopředu. Váha je predevším na rukou, nicméně řidítka nabízí různé možnosti uchopení, které se mění v závislosti na terénu. V závislosti na tom, jak jezdíte, existují různé modely pro začátečníky nebo také luxusní silniční kola, které můžou stát až 10.000 Eur. K závodům v oblasti cyklistiky se počítají kromě silničních také triatlonová kola, která mají výhodu nízkého odporu vzduchu. Silniční cyklistka si najdte v těchto kategoriích tu správnou nabídku:

Speciální druhy kol - BMX a Singlespeed
Dirt/Dual Bike
Pod „speciální“ spadají kategorie, jako BMX a Dirt. Kola 20 palců (BMX) a 26 palců (Dirt) jsou určená pro malé i velké triky a závodění. Jsou velmi stabilní a ideální pro skoky. Na rozdíl od nich vypadá Singlespeed tak trochu obyčejně, ale jen na první pohled: Jednorychlostní kola nepotřebují řadící systém a zde je důležitá afinita, abyste s vůlí a silou (bez řazení) zdolali hory a údolí. Singlespeeder je kategorie sama pro sebe.

 
AJAX Loader Icon