Logo
Doprava do: CZ

Přihlásit se
Stav objednávky

Funkční prádlo

Zvolte si kategorii funkčního prádla:

Nezapomeňte na kvalitní funkční prádlo na kolo, ať už v létě nebo v zimě

Funkční prádlo se již používá v mnoha sportech, a samozřejmě i v cyklistice hraje důležitou roli. Proč se bez něho neobejdete, Vám vysvětlíme níže.

Potřebuji spodní prádlo s cyklistickou vložkou?

Spodní prádlo je rozděleno do dvou druhů. Vnitřní šortky jsou s cyklistickou vložkou, které můžete např. nosit pod volné cyklistické kraťasy. Trailrider, MTB nebo také Freeride-jezdci dávají přednost radši volnému střihu, než elestickému.
Elastické kraťasy bez cyklistické vložky, které můžete nosit pod těsně přiléhající cyklistické kalhoty. Nebo radši termo boxerky, které Vám nabízí v oblasti genitálií a beder ochranu proti větru. V každém případě je to dobrý doplněk k výletům v chladném počasí.. kupte si výhodně funkční prádlo na kolo online

Najděte si pro Vás správné funkční triko

Myslíme si, že funkční triko by mělo být základním vybavením každého cyklisty: na léto doporučujeme funkční triko nebo tílko, na zimní období teplejší termoprádlo.
Funkční trika, jedno jestli s krátkým nebo dlouhým rukávem odvádí při sportu pot z těla a vy máte suchou pokožku. Máme pro Vás velký výběr trik, tílek v našem e-shopu. Důležité je vědět, do jakého počasí hledáte triko. Na výlety v horkých slunečních dnech doporučujeme tílko nebo triko s krátkým rukávem z lehkého funkčního materiálu. Na chladnější až zimní období Vám doporučujeme termo triko s dlouhým rukávem. Cyklistický střih je specifický, má prodloužená záda. Důležité je: vybrat si správnou velikost, aby přiléhalo k tělu. Hlavně Vás nesmí omezovat v pohybu a být nepříjemné.
Jako další existuje ještě kompresní prádlo. To obvykle používají ambiciózní sportovci, k vyššímu výkonu díky kompresnímu účinku.

 
AJAX Loader Icon