Logo
Doprava do: CZ

Přihlásit se
Stav objednávky

Cyklistické dresy

Cyklistické dresy: krátké a dlouhé dresy pro horská a silniční kola


Zvolte jednu z kategorií naší nabídky dresů:

Kupte si dres, který Vám vyhovuje - z naší velké nabídky

Cyklistický dres vypadá nejen stylově, ale musí být i funkční. Zde jsou důležité Hightech-materiály! Cyklistický dres musí být odolný v nošení a zajišťovat správný odvod potu, tzn. udržovat pokožku v suchu. Funkční vlákna jsou rychle suchá a tím je Vaše kůže suchá. Pot se odvádí od pokožky, ještě lépe, když je dres přilnavý na těle. Volné dresy se používají spíše Freeride, Enduro a Downhill jezdci.

Aktuální Hibike-dres, si můžete koupit v našem e-shopuCyklistický dres je prodloužený na zádech, aby jsme měli i v sedě ráda v teple. V dolní části dresu jsou k dispozici jedna až tři kapsy, kam si můžete dát energetickou tyčinku, peníze, telefon, nebo i malou lahev. Moderní cyklistické dresy mají integrovaný hadřík na brýle nebo voděodolný obal na mobil. Obsahují také reflexní prvky nebo také antibakteriální materiály a materiály proti lidskému pachu. V naší nabídce najdete letní nebo teplé zimní dresy, dámské topy i volná trika. Velký výběr barev, pro každou peněženku, od špičkových dresů profesionálních týmů až po výhodné dresy k doprodeji. Na konci každé sezóny dochází k výměně kolekce a vy máte jedinečnou příležitost získat dres levně. Samozřejmě si můžete koupit také náš HIBIKE dres s nápisem "Hauptsache Fahrrad."!

Dnešní materiály dresů

Se správnou údržbou bude Váš dres vypadat dlouho jako nový. Dres by jste měli prát podle pokynů od výrobce, aby jste si dlouho zachovali funkčnost materiálu. (podrobnější informace najdete (jen v němčině) v našem HIBIKE-blogu. Moderní sportovní funkční oblečení je nejen z bavlny. Z jakého materiálu je dres vyrobený, je popsáno v popisu výrobku. Materiály jako i vlákna viskóza, polyamid (Nylon) nebo elastan jsou dnes běžné.

Dres pro MTB nebo silničku, střih musí sedět

Dres Vám musí dobře sedět a být pohodlný. Ať už máte radši přiléhavý dres se zipem a nebo volný dres (cooles, ležérní triko) jako Downhill / Freeride nebo Trail-Rider jezdci. Zvlášť oblíbené jsou pro DH jezdce dresy Race-kolekce. Pro náročné cyklisty jsou velmi populární týmové dresy, např. styl Tour-de-France. Náš e-shop Vám nabízí mnoho kvalitních značek a široký výběr pánských, dámských a také dětských dresů. Pro každého něco, protože všichni potřebují jinou variatu a jiný střih.
Tip: Dámské dresy najdete v každé kategorii použitím filtru (vlevo). Před nákupem Vám doporučujeme se podívat na do tabulky velikostí příslušné značky, protože mezinárodní výrobci nabízí rozdílné velikosti. Italští výrobci jsou známi tím, že jejich výrobky jsou většinou menší než ty ostatní.

 
AJAX Loader Icon