Logo
Doprava do: CZ

Přihlásit se
Stav objednávky
Summer Sale up to 60% OFF 🌞 apparel, bicycle parts, accessories >
Huge BIKE SALE 🚲 up to 55% OFF >

Čepice & šátky

Kupte si závodní čepice, baseballové čepice a další pokrývky hlavy na HIBIKE.


Zvolte si jednu z kategorií nabídky čepic a šátků:

Čepice, kšiltovky, šátky pro cyklistiku

Kšiltovka pro volný čas s logem nebo cyklistická kšiltovka jako Retro-Cap pro silničáře. Zde najdete velký výběr čepic a šátků, čelenky, Beanies a čepic pod helmu (pro cyklistiku) v našem online obchodě..

Ležérní kšiltovky pro vlný čas

Máme pro Vás velkou nabídku kšiltovek různých značek. Např. Fox, Troy Lee Designs nebo Oakley. Buď na sport nebo jako doplněk Vašeho oblečení.

Multifunkční šátky na kolo

Zejména v létě se multifunkční šátky často nosí. Jsou lehké a slabé. Multifunkční šátky nebo také Buff šátky nebo zvané bandana, jsou univerzální a velmi oblíbené. Zda ho máte kolem krku, nebo svazaný jako šátek nebo jako čepici. Pestrobarevna škála designů je obrovská! Používají se také různé materiály, takže si můžete najít v našem výběru také s fleecem pro chladné dny. V našem sortimentu nechybí ani dětské šátky. Máme také náš HIBIKE Buff šátek s nápisem "Hauptsache Fahrrad."

Šátky na cyklistiku, Beanie, kšiltovky pro volný čas a více koupíte výhodně v našem e-shopu.

Čepice & kukly na zimní výlety

Čepice pod helmu jsou teplejší a nosí se většinou na jaře, podzim a v zimě. Často se používají materiály jako softshell nebo Windstopper, které chrání proti větru a zimě, ale přesto jsou prodyšné. V deštivém počasí by jste měli mít s sebou potah na helmu , který se dá rychle přetáhnout přes helmu a tak zůstane hlava a vlasy suché. V zimě, kdy jsou teploty pod bodem mrazu, měli by jste mít kuklu tzn. Balaclava. V kukle máte obličej a krk v teple. Objevte naši rozsáhlou nabídku a různé kategorie na téma pokrývky hlavy - zde u HIBIKE.

 
AJAX Loader Icon