výhodná doprava do ČR
25 let
Přes 100.000 výrobků
prodejna o velikosti 1.000m² v Kronbergu
Nav
Nav
 
Logo
Cart
Lieferung nach: CZ

Log out
Order status
Our online shop is open ✅ delivery info >

Zámky

Vyberte si kategorii z nabídky zámků na kolo:

NEW: Abus Alarmbox
Secure what is yours! The Abus Alarmbox is a mobile alarm system. If the box is moved without permission, the box gives a short pre-alarm sound. If the box continues to move, it switches to the 110db main alarm sound. It is also avaialble in a set with an Abus chain lock. Applicable to anything, whether it is your grill or bike!
from 48,71 €

Vyberte si bezpečné zámky na kolo u HIBIKE

Hledáte zámek na kolo, aby jste mohli s klidným svědomím odstavit kolo? U nás najdete velký výběr různých druhů zámků nejen od firmy Abus. Je jedno jestli hledáte řetězové, spirálové, skládací nebo U-zámky. Rozhodující pro zámek je druh konstrukce, váha, manipulace a samozřejmě cena. Pokud Vaše kolo často odstavujete na rizikových místech např. u nádraží nebo v centru města a potřebujete vysokou úroveň zabezpečení nebo jen zajistit kolo, kdy sedíte v blízkosti? Zvažte cenu Vašeho kola? Je Vaše značka oblíbená mezi zloději? Všechna tyto kritéria by jste měli zvážit při výběru a nákupu zámku.

Nejlepší zámek na kolo na trhu? Podle testování zůstaly zámky na kola za očekáváním

Schloss fürs Fahrrad günstig online kaufen. Fahrradschloss

Podle posledního testu Stiftung Warentest z roku 2013, nabízí jen některé zámky ochranu, kterou chcete. Také cyklistické časopisy pravidelně testují a doporučují bezpečné zámky. Tyto testy Vám mohou pomoci při výběru bezpečnostního zámku. Mnoho oblíbených vítězů testu najdete u nás v obchodě online označené ikonkou Test.

Stupnice bezpečnostního stupně zámků

Někteří výrobci označují zámky bezpečnostním stupněm, který určuje druh zabezpečení. To samozřejmě pomáhá při volbě zámku. Nízká úroveň zabezpečení je většinou na modelech, které jsou lehké a skladné kabelový / spirálový zámek. Skládací zámek je něco mezi, skládací zámek nabízí lepší bezpečnost a vejde se Vám do batohu. Pokud chcete maximální zabezpečení, je zámek automaticky těžší. U-zámky a řetězové zámky jsou v tomto případě ta pravá volba. Tyto zámky jsou z tvrzené ocele, odolné proti přeříznutí, což je překážkou pro zloděje.

100-procentní jistota neexistuje, ale se správnou volbou zámku je možné snížit riziko krádeže, a můžete nechat kolo s klidnějším svědomím odstavené. Objevte online naši rozsáhlou nabídku zámků na kolo! Nabízíme Vám také příslušenství .

 
AJAX Loader Icon