Logo
Doprava do: CZ

Přihlásit se
Stav objednávky

% Výprodej

Bike, Parts & Bikewear Sale - Radbekleidung, Bikes und Fahrradzubehör zu günstigen Preisen

Objevte výprodej cyklistického oblečení a akčních nabídek u HIBIKE

Zde najdete speciální nabídky cyklistického oblečení, jízdních kol, Sale-akce, totální výprodej, ale také cyklistické komponenty za velmi výhodné ceny v kategorii zboží 2.jakosti. Čas od času je to speciální výprodej, který nám umožní nabídnout Vám bezkonkureční ceny, jindy je to sezónní výprodej kolekce, který u mnoha značek nabízí velmi výhodné ceny. Navštěvujte pravidelně naši kategorii s výprodejem, aby jste nepropásli naše bezkonkurenční nabídky!

Najdu mezi zbožím 2.jakosti součástky a komponenty?

Pokud má výrobek malou vadu nebo nedostatek, označujeme tyto součástky nebo oblečení jako 2.jakost. Důvodem může být např. skvrna na dresu nebo malý škrábanec na sedlovce. Zde můžete využít speciální ceny, když Vám nevadí malá vada. Zboží je vždycky originální, pouze s malou chybou, nebo chybí jen originální balení. Do této kategorie řadíme také vystavené nebo předváděcí zboží.

Totální výprodej a doprodej zboží - ušetříte

V kategorii vyprodání zásob se nachází zboží z předešlé sezóny nebo totální doprodej zboží. Zde najdete nejen cyklistické oblečení z minulé sezóny, ale také některé modely jízdních kol. Velké cenové slevy, ať už na přilby, rukavice, batohy nebo vidlice. Zde jsou vždy nízké ceny! Určitě se Vám vyplatí, podívat se na výprodej u HIBIKE.

 
AJAX Loader Icon