výhodná doprava do ČR
více než 20 let online
Přes 100.000 výrobků
prodejna o velikosti 1.000m² v Kronbergu
Košík
 
K zaslání do: CZ

Číslo poukázky:

Nav
Nav
600

Silniční kola-Shop

Silniční Shop - Vše pro silniční cyklisty

Zvolte jednu z kategorií:


Silniční kola – úzké pneumatiky, vysoká rychlost

Jaké disciplíně dáváte přednost - triatlonu, Crossu nebo silnici - u nás si můžete koupit nejen Vaše nové silniční kolo , ale i komponenty na silniční kolo a náhradní díly jako silniční zapletená kola, -ráfky, náboje, silniční kliky a další příslušenství. Dokonce i triatlonová a časovkářká kola na Vás čekají v naší rozsáhlé nabídce.

Silniční e-shop. Silniční, triatlonová kola a příslušenství, výhodná doprava u HIBIKE

Nechcete si koupit hotové silniční kolo, chcete si ho raději postavit sami? U nás si můžete koupit výhodně nový silniční rám pro Vaše vysněné kolo. Rámovou sadu, jednotlivé komponetny silničního kola, jako silniční vidlici a silniční řidítka najdete v našem rozsáhlém e-shopu za přiznivé ceny. Nabízíme Vám ty nejlepší značky, jako např. Specialized, Trek Bicycle a Storck. Dejte se do práce a smontujte si Vaše vysněné silniční kolo.

Mimořádně efektivní, aerodynamické a velmi lehké. To je to, co potřebuje závodní cyklista. A to nejen pokud jde o komponenty, ale také o helmy a boty. Silniční tretry a pedály které se podstatně liší od Vašich kolegů pro Offroad využití. Stejné je to u silničních a časovkářských helem. Také samozřejmě najdete vhodné dresy a kraťasy se šlemi pro cyklisty a cyklistky. Oblečení pro silniční cyklistiku máme nejen pro muže, ale i pro ženy ve velkém výběru. Nechte se inspirovat, zde v silničním e-shopu – my jsme Váš specializovaný prodejce silničních kol tzn. Roadbike.

RENNRAD SHOP
The ultimate roadbike paradise
You are the ultimate roadbiker or you want to become one? Our shop is the perfect place for you. We got everything you need for your upcoming road adventures: A new bike, shoes, pedals, energy bars ...we have got it all! Come and take a look! To the roadbike shop…
 
AJAX Loader Icon