Logo
Doprava do: CZ

Přihlásit se
Stav objednávky

Brašny & kufry

Brašny a kufry pro každé použití na kole


Vyberte si kategorii z nabídky brašen:

Cyklistické brašny koupíte online: brašny na kolo, přepravu & cestování

Pokud jde o přepravu věcí na kole, nabízíme Vám velké množství brašen v různých variantách a za výhodné ceny. Od nejmenších posedlových až po velké brašny na nosič.
Brašny např. firmy Ortlieb Back-Roller Plus Existují varianty brašen na nosič, ale také na přední nebo zadní kolo. Zvláště dobrou pověst mají brašny firmy Ortlieb. Ortlieb je známá tím, že jsou voděodolné a proto jsou tak oblíbené. Konec konců je to dobrá věc, když jedete na projížďku nebo delší cyklistický výlet - tak to poslední, co potřebujete, jsou mokré nebo promočené věci.
Další skladovací variantou jsou podsedlové brašny, které jsou obvykle vybaveny nářadím a náhradními dušemi. Ve střední a menší velikosti jsou brašny na rám nebo do rámu a na řidítka. Tip: Za pozornost stojí také na upevňovací systémy brašen. Systémy Klickfix nebo Quick-Lock oceníte v každodenním praktickém životě.

Přepravní kufry a vaky pro Vaše kolo

Chcete si vzít na dovolenou své milované kolo? Teď už je jen otázka jakou variantu přepravního kufru si zvolíte. Evoc Bike Travel Bag koupíte výhodně u HIBIKEK dispozici jsou měkké přepravní vaky, které chrání vaše kolo a jsou vybaveny dobrým polstrováním a vnitřním rozmístěním, nebo pevné kufry na kola. Jistě je takový kufr na kolo nejprve investicí, ale kdo rád jezdí na kole a rád s kolem cestuje, chce kolo přepravovat bezpečně (ať už autem, vlakem nebo letadlem), tomu se taková investice vyplatí.
Také zapletená kola můžete bezpečně převážet v přepravních obalech, které najdete v naší rozsáhlé nabídce. Zapletená kola jsou velmi citlivá, jen když pomyslíte na dráty. Přepravní obal na zapletená kola se Vám rozhodně vyplatí, když je chcete přepravovat samostatně. Také praktické jsou tašky na helmu. Helma by neměla(ať už ji máte na hlavě nebo je převážíte) být poškozena.

Cestovní tašky pro Vás a Vaše vybavení

Jedny jsou brašny na kolo, jiné jsou přepravní vaky a potom jsou také tašky pro Vás: moderní sportovní tašky do fitka, na dovolenou nebo na cyklistický výlet značek Oakley, EVOC, Fox oder Specialized Vám nabízíme také v našem e-shopu!
Nabízíme Vám také velký výběr kurýrních tašek, např. značek Ortlieb nebo Vaude. Moderní cestovní tašky pro cyklisty, zde značky FOXKlasické jsou také tašky přes rameno, kde můžete nosit Vaše důležité dokumenty do kanceláře aniž by se zmačkaly.
Vhodné jsou také ledvinky, které můžete použít k běhání nebo na kratší cyklistický výlet. Jsou praktické pro malé věci, jako klíče, peneženka, mobil. Vhodná je taká ledvinka na vodu, wie např. značky Deuter Pulse Model, protože máte lahev s vodou vždy po ruce.

Nezapomeňte také na ochranné obaly pro Vaše elektronické přístroje. V našem e-shopu Vám nabízíme za výhodné ceny také praktické obaly pro navigace, mobily a kamery.

 
AJAX Loader Icon