Logo
Doprava do: CZ

Přihlásit se
Stav objednávky

Příslušenství

Bike accessories online at HIBIKEPříslušenství, doplňky pro Vás a Vaše kolo

Příslušenství pro jízdní kola je velmi široký pojem, který může zahrnovat skoro vše, co ke kolu nebo výletům na kole patří. Jedná se o náhradní díly nebo díly, které doplňují způsobilost jízdy nebo ochraňují vybavení Vašeho kola. V našem obchodě je příslušenství zvlášť oddělené od elektroniky, komponemtů a nářadí. V našem rozsáhlém sortimentu najdete přehledné kategorie. Můžete najít vše, co potřebujete za výhodné ceny.

Vhodné příslušenství pro cyklistické výlety

K příslušenství patří batoh Skoro každý cyklista, který rád jezdí na dlouhé výlety má s sebou cyklistický batoh. To co je pro Vás bahot, jsou pro Vaše kolo brašny. Také vozíky, nosiče nebo blatníky jsou užitečnými doplňky pro cyklisty. Přemýšlejte o tom, co se stane, když začne pršet a domů to máte ještě daleko! Promoknete a budete mít zkažený výlet. I nad tímto příslušenstvím je třeba se zamyslet!

Další, co je pro Váš výlet velmi důležité, jsou lahve a držáky na lahve. Ty patří do základní výbavy každého cyklisty. Stejně jako sportovní výživa, do které patří energetické tyčinky, nápoje, gely. Pro ambiciózní sportovce a cyklisty je sportovní výživa jedním z důležitých příslušenství v přípravě, v průběhu aktivity a po ní.

Bezpečnostní doplňky pro Vaše kolo

Důležitým příslušenstvím je rozhodně zámek na kolo

Bezpečnost kola by měla mít vysokou prioritu, pokud jezdíte ve městě. Důležitým příslušenstvím pro zajištění kola je cyklistický zámek! Ochrana proti kráděži je velmi důležitá, protože v dnešní době jsou nejen cenná kola kradena stále častěji. Bezpečnostní zámek je nutnost, pokud se chcete na Vašich výletech občerstvit, nebo na chvíli zastavit ve městě. Věřte nejlepším značkám jako Abus nebo Trelock, jejich vítěze testů Vám nabízíme samozřejmě v našem e-shopu.
Ostatně, také by Vám neměla v základní výbavě chybět pumpička. Máte sice s sebou náhradní duši, ale pokud nemáte s sebou v batohu pumpičku , není Vám to nic platné.

Příslušenství pro děti

Skvělé doplňky pro rodiče, vášnivé cyklisty jsou dětské sedačky nebo vozíky za kolo. Pro vyjížďky na kole s rodinou je to správná volba. Děti tráví čas s rodiči, jsou na čerstvém vzduchu. Děti sedí pohodlně buď ve vozíku nebo přímo za tátovými zády v bezpečné dětské sedačce od firmy Römer. S tím přichází další téma: Aby jste byli v dobré kondici, můžete si v kategorii příslušenství najít trenažéry, které jsou zajímavé nejen pro závodníky! Také Vám výhodně nabízíme příslušenství a dolňky k dětským kolům např. zvonky, stojánky nebo balanční kolečka. Pro malé sportovce nabízíme také Scooter & koloběžky značky Micro Mobility.

Tip: Někdo bude mít narozeniny? Hledáte vhodný dárek pro cyklistu? Podívejte se naší kategorie dárky ! Malé i velké dárky, od triček po Park Tool.

 
AJAX Loader Icon