výhodná doprava do ČR
více než 20 let online
Přes 100.000 výrobků
prodejna o velikosti 1.000m² v Kronbergu
Košík
 
K zaslání do: CZ

Číslo poukázky:

Nav
Nav
2707

Ochrana osobních údajů

HIBIKE ochrana osobních údajů

Děkujeme za návštěvu na HIBIKE-svět v internetu. Náš způsob k ochraně údajů je daný: neukládáme žádné údaje, když navštívíte náš online shop. Pouze s Vaším souhlasem o poskytnutí osobních údajů, např.e-mailovou adresu, pro komunikaci s námi.

Následující popis ukazuje, jak zacházíme s Vašimi osobními údaji.

Shromážděné a uložené informace

Při prohlížení našich HIBIKE online stránek, nebo stáhnutí informací na Váš počítač, jsou tyto informace automaticky shromažďovány. Nikdo Vás nemůže identifikovat. My shomažďujeme a ukládáme pouze tyto údaje:

  1. internetovou doménu ze které pocházíte.(např. něco jako t-online.de, nebo seznam.cz)
  2. typ prohlížeče a operační systém, který používáte
  3. datum a čas přístupu
  4. stránky, které jste navštívili, popř.zadané hledané výrazy
  5. pokud jste byli odkázáni z jiných webových stránek na náš server, uložíme jméno tohoto servru

Tyto informace používáme,

  • pro zlepšení našeho online obchodu,
  • pro počítání počtu návštěvníků,
  • pro získání informací o technologii prohlížeče, přes který je náš obchod navštěvován

Neshromažďujeme žádné údaje o jednotlivých návštěvníkách. Nechceme výslovně používat cookies (malé soubory uložené na pevném disku) V důsledku toho, nejsme schopni rozpoznat vracející se návštěvníky a nemůžeme shromažďovat jejich údaje.

Máte na nás dotaz

Pokud se rozhodnete s námi komunikovat prostřednictvím e-mailu, budeme tuto adresu používat k zpracování Vašeho požadavku a reagovat na něj. Vaše otázky a odpovědi budou zašifrovány a poslány do našeho systému. Nevytváříme osobní profily a nepředáváme je třetí osobě a to také znamená, že neobchodujeme s e-mailovými adresami.

Když si u nás objednáte

Pokud se rozhodnete objednat u nás, tak jsme moc rádi. V tomto případě musíte zadat Vaše osobní údaje, abychom mohli splnit Vaši objednávku. Ujišťujeme Vás, že Vaše údaje budou použity jen k vyřízení Vaší objednávky. Vaše údaje nebudou uloženy na našem servru. Údaje bodou po dokončení objednávky zašifrovány a poslány do našeho interního systému. Na webovém servru budou data zrušeny, abychom dosáhli maximální míru zabezpečení. Obdržíte e-mailem (nezašifrovanou) kopii Vaší objednávky. Pokud se rozhodnete platit platební kartou, budeme posílat pouze poslední čtyři čísla z platební karty. Nikdy nebudeme posílat nezašifrované celé číslo Vaší platební karty.
Pokud si budete chtít, budeme používat Vaši e-mailovou adresu k informacím o našich pravidelných nabídkách. V každém případě nebude Vaše e-mailová adresa předána třetí osobě.

Další otázky

Máte-li další otázky týkající se Hibike ochrany osobních údajů, neváhejte vyplnit formulář na komentáře nebo jednoduše poslat e-mail na: datenschutz@hibike.de

Děkujeme Vám, že jste si našli čas a přečetli si naši ochranu osobních dat.

 
AJAX Loader Icon