Logo
Doprava do: CZ

Přihlásit se
Stav objednávky

Silniční kola-Shop


Zvolte jednu z kategorií:


Silniční kola – úzké pneumatiky, vysoká rychlost

Jaké disciplíně dáváte přednost - triatlonu, Crossu nebo silnici - u nás si můžete koupit nejen Vaše nové silniční kolo , ale i komponenty na silniční kolo a náhradní díly jako silniční zapletená kola, -ráfky, náboje, silniční kliky a další příslušenství. Dokonce i triatlonová a časovkářká kola na Vás čekají v naší rozsáhlé nabídce.

Silniční e-shop. Silniční, triatlonová kola a příslušenství, výhodná doprava u HIBIKE

Nechcete si koupit hotové silniční kolo, chcete si ho raději postavit sami? U nás si můžete koupit výhodně nový silniční rám pro Vaše vysněné kolo. Rámovou sadu, jednotlivé komponetny silničního kola, jako silniční vidlici a silniční řidítka najdete v našem rozsáhlém e-shopu za přiznivé ceny. Nabízíme Vám ty nejlepší značky, jako např. Specialized, Trek Bicycle a Storck. Dejte se do práce a smontujte si Vaše vysněné silniční kolo.

Mimořádně efektivní, aerodynamické a velmi lehké. To je to, co potřebuje závodní cyklista. A to nejen pokud jde o komponenty, ale také o helmy a boty. Silniční tretry a pedály které se podstatně liší od Vašich kolegů pro Offroad využití. Stejné je to u silničních a časovkářských helem. Také samozřejmě najdete vhodné dresy a kraťasy se šlemi pro cyklisty a cyklistky. Oblečení pro silniční cyklistiku máme nejen pro muže, ale i pro ženy ve velkém výběru. Nechte se inspirovat, zde v silničním e-shopu – my jsme Váš specializovaný prodejce silničních kol tzn. Roadbike.

 
AJAX Loader Icon