Logo
Doprava do: CZ

Přihlásit se
Stav objednávky

Fat bike-Shop

Fatbike Shop at HIBIKE - purchase everything for fat tire bikes online


Zvolte jednu z kategorií Fat bike Shop:


MTB Fat bike Shop: Horská kola se širokými pneumatikami!

Fat bike - Fat Tire Bikes - jsou kola, která můžete vzít opravdu kamkoliv, na písek, na sníh, do bláta. V našem obchodě si můžete koupit nejen kompletní Fat bike ,ale i příslušenství a náhradní díly.
Není pochyb, že tato kola okouzlují! Někdo je miluje a vidí je jako nejnovější trend mezi MTB, jiní o nich nechtějí ani slyšet. Ať už jste fanoušek nebo ne, projede-li okolo Vás, stojí to za podívání! Velká kola, široké pneumatiky a dokonce i v blátivém terénu absolutní univerzální zbraň! Fat bike se valí jako malý buldozer snadno přes hrboly, a také na sněhu máte na něm o zábavu postaráno! Fascinující pocit z jízdy na tomto kole se nedá k ničemu přirovnat, to prostě musíte zkusit na "vlasní kůži"! Poptávka roste, takže budete víc a víc potkávat v lese skupinky lidí na těchto kolech. Už při velikosti 26-ti palcových Fat bike plášťů profitujete v záběru díky větší ploše která se rovná klasickým 29er. Není divu, že výrobci budou dál pokračovat v tomto trendu. Kromě pevných vidlic jsou nyní k dispozici vidlice odpružené a také Fat bike karbonové rámy k minimalizování hmostnosti kola.

Postavte si Váš Fat bike

Kdo rád šroubuje, bude spíše hledat fat bike rám a pak se dá do práce. Nabízíme Vám vše pro montáž Fat biku: od nábojů až po pásek do ráfku, stejně jako pevné nebo odpružené vidlice. Inspirujte se a kupte si dle Vašeho přání příslušné součástky pro Váš vysněný Fat bike. Co potřebujete:

 • Fat bike rám Vaší velikosti,
 • Fat bike zapletená kola nebo ráfky,
 • Fat bike kliku
 • Fat bike pevnou nebo odpruženou vidlici jako i
 • Fat bike pláště & duše
 • S Plus pneumatikami předělat kolo na Semi Fat bike

  Firma Surly zakládá s Krampus nový druh kol: jmenuje se "Plus". U Plus Bike se jedná o kolo s 2.8-3.0" pneumatikami na 50mm širokých ráfkách. Plus-zapletená kola se označují větším obvodem a podstatně vyšším obsahem než klasická 29"-zapletená kola. Výhoda je: kolo je jednoduché, nemusíte mít odpružení, brzdná síla se zvyšuje, protože je větší kontaktní plocha pneumatiky, a největší výhodou je, samozřejmě trakce, zvyšuje se také z důvodu nízkého tlaku v pneumatikách. Nyní budete moci vyjet strmé kluzké cesty, které byly dříve problém. Také kde jste nehohli snadno jezdit dolů, se vám zdá jako hračka s kolem 29er. Plus kola nejsou jen pro zábavu, jsou také podstatně bezpečnější než konverční cross country a všechna horská kola. A jsou nenáročná na údržbu, žádný servis na vidlice nebo tlumiče, stačí jen mechanické koutoučové brzdy". The keep-it-simple-Bike. Pokud chcete předělat Vaše kolo na Plus kolo, bez problémů to jde z 27,5" na 26 Plus, ale z 29" na 27,5 Plus je to složitější, kde 29" pneumatiky mají větší obvod než 27,5 Plus, přesto jsou mnohem užší. V tomto případě, jsou malé, ale objemné pneumatiky se nevejdou do zadní části kola. Můžeme Vám pomoci při rozhodování? Zeptejte se nás, rádi Vám pomůžeme.

  20 palců Fat bike: Velká radost pro děti

  V dnešní době jsou už na trhu také dětské Fat biky. 20" Fat bikes pro děti které jsou opravdu lákadlem, jako např. Fatboy 20" značky Specialized!

  Odkud pochází Fat bike trend?

  Fat Bike trend je od roku 2005 v USA, přišel přišel postupně k nám. Nakonec to trvalo ale až do roku 2012 / 2013, kdy přišel Fat Bikes do Německa a také na výstavy. Nenechte si ujít tento nový trend a nechte se "nakazit" Fat bikem!

  Velký výběr Fatbike a příslušenství koupíte online za výhodnou cenu
 
AJAX Loader Icon