Logo
Doprava do: CZ

Přihlásit se
Stav objednávky

Dětský Shop

Kids & Youth Shop für Kinder & Teens bei HIBIKE - Vše, co potřebují malé cyklistky/cyklisté. 12 palcová odrážedla až po 24 palcová MTB-kola pro juniory, dětské dresy, trika a další

Zvolte si kategorii:


HIBIKE dětský shop, od odrážedla po MTB kola pro juniory

Dětská kola 12“, 16“ a pro juniory 20“, 24“, 26“.

Dětská kola by měla být bezpečná a robustní jako pro dospělé. V našem "dětském obchodě" najdete pro Vašeho potomka vysoce kvalitní dětská kola. Bergamont, Specialized, Ghost, Kona a další.... V našem dětském e-shopu můžete výhodně koupit dětská kola, ale i potřebné cyklistické vybavení.

Pokud by si mohlo dítě vybrat kolo samo, tak by si určitě vybralo takové, které se mu líbí barevně. Ne zřídka se stává, že děti chtějí stejná kola jako mají rodiče. Vzhled kola nesmí být při nákupu kola rozhodující! Zde je důležité, aby jste vybrali kvalitní a bezpečné kolo a mělo správnou velikost vzhledm k věku a výšce postavy dítěte. Dětské kolo také nesmí být těžké.

Odpružení na dětském kole je nutné až u velikosti ráfku 20“. Pro malé cyklisty je odpružení zbytečné a zvyšuje pouze hmotnost kola. Proto Kinder MTB online günstig kaufen doporučujeme dětská kola nejprve bez odpružení. Širší pláště jsou občas vhodnou alternativou tlumení. Ve věku 6-8 let stačí obvykle 16“ kolo. Od 20“ kol (věk cca. 8-9 let) můžete vybrat MTB s odpruženou vidlicí. Pro malé cyklisty, kteří objevili zálibu v Enduru-/Downhill-/Freeride-Sport, jsou k dispozici kola ve velikosti 24“ se zdvihem 160mm. V tomto případě by jste měli myslet na správné dětské chrániče .
Táta má Fat bike, tak ho chci taky! Žádný problém, i pro děti jsou Fat biky k dispozici! Říká se, že díky širokým plášťům je učení jízdy na kole lehčí.

Zvolte správnou velikost dětského kola

Pamatujte si, že by jste nikdy neměli kupovat větší dětské kolo, jinak ho to rychle přestane bavit! A kromě toho je zde riziko, že dítě to kolo nezvládne a může dojít i k nehodě. Důležité je, že když dítě sedí na kole, aby se špičky nohou dotýkaly země, potom je velikost správná. Pro děti je velmi důležité, aby měly rychlý kontakt se zemí. Naše tabulka velikostí slouží k orientaci k výpočtu velikosti rámu dětského kola, najdete ji pod spočítejte si velikost dětského kola. Tato tabulka je pouze orientační, berte ohledy na motoriku a vývoj Vašeho dítěte!
Už při jízdě na odrážedle je velmi důležitá dětská helma Rodiče by měli jít příkladem a pak je pro děti také samozřejmostí nosit helmu. V našem e-shopu najdte velký výběr dětských helem pro všechny věkové kategorie, barevné, atraktivní a testované.

Odrážedla pro nejmenší a první 12“ kola

Pro malé děti je na začátek ideální odrážedlo. Jízdu na odrážedle se malé děti naučí celkem rychle a začne je to opravdu bavit. Po odrážedle je vhodné kolo velikosti 12“. Pokud dítě udrží rovnováhu odrážedlo a má dostatečně dlouhé nohy, pak můžete koupit první kolo velikosti 12“ . Odrážedla koupíte výhodně online Ať už Vaše dítě začíná bez balančních koleček nebo s nimi, záleží na dítěti. Hodně názorů je pro začátek bez balančních koleček, k trénování rovnováhy. Pokud začne dítě s balančními kolečky, snažte se, aby s nimi nejezdilo moc dlouho. Buďte trpělivý a nenaléhejte na dítě, aby začalo rychle jezdit na kole. První společný výlet s rodiči by měl být poklidný, aby dítě mělo chuť jet zase na další. Teprve až když dítě ovládá kolo a ne naopak, můžete naplánovat i delší výlety. Zvažte délku výletu, i jeho obtížnost a např. jako cíl slibte cukrárnu se zmrzlinou, aby jste mohli dítě po cestě motivovat!

Koloběžky & Kickboards

Kromě odrážedel, dětských kol Vám také nabízíme Kickboards & koloběžky . Značka Micro nabízí výrobky, které dělají radost dětem a přesvědčí kvalitou i bezpečností dospělé. Vynikající produkty pro malé i velké.

Co Vám ještě nabízí HIBIKE Kids & Youth Shop kromě dětských kol

Se správným dětským cyklistickým oblečením, ať už pro volný čas nebo cyklistiku, je výbava kompletní. Dětské kalhoty s vložkou / kraťasy, barevný dětský dres, dětské sportovní / sluneční brýle na ochranu očí nebo dětské cyklistické boty pro malé talenty Tour-de-France. Snadno ovladatelný dětský zámek k ochraně kola. Také dětské cyklistické rukavice by neměly chybět. Rukavice poskytují bezpečný úchop řidítek a chrání ruce před zraněním v případě pádu. Od dětského batohu až po lahev a také moderní kšiltovku, to všechno najdete v našem dětském shopu.

Čekají na Vás známé značky za výhodné ceny. Zde najdete vše, co potřebujete pro Vaše potomky.

 
AJAX Loader Icon