Logo
Doprava do: CZ

Přihlásit se
Stav objednávky

Dámský Shop

Dámský Shop u HIBIKE - vše, co cyklistka potřebuje koupíte výhodně online

Zvolte jednu z kategorií dámského obchodu:

Jen pro dámy! HIBIKE-Shop pro cyklistky

Vše co cyklistka potřebuje - od hlavy až k patě najdete u nás pod jednou střechou! Ať už jezdíte na horském, silničním nebo tritlonovém kole,nezáleží na tom, tady je všechno jen pro dámy! Dámské cyklistické výrobky reagují velikostmi, účelem, střihem a vzorem na specifiku ženské anatomie.

Samozřejmě, že každá žena může jezdit na univerzálním rámu, pokud dobře sedí a je pro ni pohodlný. Často však potřebuje trochu více detailů. Dámská kola mají např. kratší horní rámovou trubku nebo měkčí pružiny. Dámské sedlo Vám poskytne větší pohodlí při sezení. Hledáte dámské sedlo, dámské MTB sedlo (lehké a filegran) nebo radši gelové dámské sedlo? Také speciální gripy, jako např. menší ergonomické dámské gripy, jsou pohodlnější. Zde najdete ty správné výrobky pro všechny cyklistky, od závodnic až po rekreační cyklistky. A to nelmuvíme jen o jízdních kolech. Od dresů s krátkým nebo dlouhým rukávem, topů, po dámské silniční nebo MTB tretry máme široký sortiment dámského cyklistického oblečení . Proč? Aktivní sportovkyně jistě ocení přednosti dámských výrobků. Nejde zde jen o střih dámských dresů , které jsou užší a kratší, ale i dámské cyklistické kalhoty které mají např. jinou cyklistickou vložku než pánské.

Odpovídající výrobky, které jsou určeny pro ženskou anatomii, nabízíme ve speciálním dámském obchodě. Obchod, kde můžou cyklistky najít všechno snadno a rychle, co hledají. Samozřejmě, že to není všechno pro klientky něžného pohlaví. Pokud jste nenašly Váš výrobek, navštivte náš velký HIBIKE katalog, kde máme dostatek univerzálních výrobků. Podívejte se na náš velký sortiment a my Vám zašleme výhodně Vaše dámské kolo, dámskou helmu, dres, dámské MTB-/silniční tretry, dámské sedlo, dámské rukavice a další pohodlně k Vám domů!

 
AJAX Loader Icon