Logo
Doprava do: CZ

Přihlásit se
Stav objednávky

Elektronika

Electronics in cycling online at HIBIKEChytré hodinky, akční kamery, navigace: Kupte si elektroniku pro Vaše kolo

V našem oddělení s elektronikou najdete chytré hodinky, cyklopočítače, osvětlení a akční kamery. Samozřejmě, že můžete jezdit na kole bez těchto technických doplňků, ale jakmile je jednou vyzkoušíte, tak už bez nich nepojedete. Chytré hodinky, cyklopočítače, tachometry Vám díky snadnému ovládání poskytnou informace již během jízdy.
Tachometry koupíte výhodně online. K minimálnímu vybavení jistě patří tachometr, který ukazuje Vaše ujeté kilometry a rychlost. Pokud samozřejmě chcete vědět víc, měli by jste si pořídit cyklopočítač. Ten Vám ukáže více detailů, např. zobrazí výškový profil, teplotu nebo profil jízdy a – v případě navigace – Vám pomůže se orientovat v terénu. Navigace Garmin Edge Vám nabízí trasu k vybranému cíly nebo může koordinovat několiv dříve uložených tras. V souvislosti s tím, máme pro Vás velký výběr map pro Vaši GPS. V našem e-shopu najdete vše od levného tachometru až po vysoce kvalitní GPS.

Chytré hodinky pro cyklistiku

Chytré hodinky pro cyklistiku nebo běhání Vám pomáhají udržovat nebo zlepšit Vaši osobní kondici. Také hodinky nabízí různé funkce, dle modelu a možností. Novější modely Vám pomohou určit Vaši klidovou tepovou frekvenci, maximální tepovou frekvence během aerobního tréninku. Tímto způsobem si udržujete kondici nebo můžete efektivně trénovat pro vyšší cíle.

HD akční kamery pro Vaše akční videa

Kupte si akční kameru pro cyklistiku za výhodnou cenu.

Akční kamery jsou v současné době velmi oblíbené. Tyto malé ekektronické zázraky poskytují neuvěřitelně kvalitní obraz. Díky jednoduchému ovládání můžete stříhat videa, vložit hudbu a nadchnout své přátele prostřednictvím mediálních sití. HD akční kamery jsou již raritou na helmách mnoha MTB, Downhill cyklistů nebo motorkářů. Ať už v Bikepark nebo na sjezdovce, HD kamera v podobě Go Pro splní všechny Vaše sny a máte kvalitní obraz i ve velkých rychlostech.

Kupte si nejlepší světlo, ať už na silnici nebo noční jízdu

Také velmi důležité je osvětlení na kolo. Pokud používáte kolo jen na silnici ve městě musíte mít osvětlení na základě BESIPu. Další variantou osvětlení jsou LED diody, které jsou napájeny baterií a umožňují Vám i jízdu v noci. Bodové světlomety se nachází v nabídce předních světel a čelovek. Špičkové modely jsou sice dražšší, ale nabízí odpovídající kvalitu! S 4-LED nebo 7-LED diovým světlem bude mít opravdu nezaponenutelnou noční jízdu. Také malá světla, jako Knog Frog blikačky, které se rychle připevní na sedlovku, najdete v této kategorii. Objevte více podrobností k osvětlení v našem HIBIKE-blogu (v němčině).

 
AJAX Loader Icon