výhodná doprava do ČR
více než 20 let online
Přes 100.000 výrobků
prodejna o velikosti 1.000m² v Kronbergu
Nav
Nav
 
Logo
Cart

Batohy

Vyberte si kategorii z nabídky batohu:

ORTLIEB
Seat Pack M - your favourite bikepacking bag
The Seat Pack bikepacking bag from Ortlieb offers a capacity of 11 liters and is ready for nearly every kind of bikepacking adventure you throw it at. The waterproof bag is the perfect storage solution for bulky mid weight equipment like clothing for example. Get your new favourite bikepacking bag from Ortlieb, now! Shop the Ortlieb Seat Pack…
99,90 €

Velký výběr cyklistických batohů a pitných systémů

První otázkou je: Jak velký objem by měl mít Váš nový cyklistický batoh? Rozhodující je, k čemu budete batoh používat. Stačí Vám batoh s menším objemen na pravidelné krátké vyjížďky nebo potřebujete pořádný Alpencross batoh, kde máte hodně místa pro Vaše věci. Cyklistky určitě ocení menší dámské batohy, které odpovídají tvarem a velikostí Vašim potřebám. Pokud už víte co chcete, měl by Vás batoh přesvědčit v následujících bodech

  • Tvar batohu
  • Hmotnost
  • Větrání zad
  • Popruhy

Pokud se už při zkoušení batohu necítíte pohodlně a musíte se pořád soustředit na batoh, bude Vám to vadit při jízdě. Zejména u velkého batohu pro delší vyjížďky by jste měli ocenit dobré ramenní popruhy a bederní popruhy. Přezky s click-zapínáním nabízejí dokonalé uzavření a individuální nastavení popruhů ramen, aby jste měli batoh na zádech ve správné poloze. Bederní popruh Vám zaručí, že se Vám batoh nebude při jízdě pohybovat tam a sem a někam sjíždět.

Batoh s pitným vakem

Při jakémkoli sportu je důležitý pitný režim, pro cyklisti jsou výhodné batohy s pitným vakem. Výhodou těchto batohů je bezpečnost při jízdě. Pitné batohy mají vlastní kapsu, kde je pitný vak uložen, s velikostí objemu 1 až 3 litry. Hadička s náústkem, která je položena přes rameno, Vás spojuje s pitným vakem. Nemusíte zastavit, aby jste se mohli napít. Nejznámnějším výrobcem těchto pitných systémů je Camelbak.

V sadě nebo batoh & pitný vak koupit samostatně

V našem obchodě najdete batoh-sadu, tzn.batoh s pitným vakem, ale i veškeré cyklistické batohy, které můžou být použity s pitným vakem nebo bez něj. Tato volba záleží na Vás.

Cyklistický batoh s nebo bez pitného vakem koupíte výhodně online

Cyklistické batohy jsou neustále testovány a výsledky jsou zveřejněny v cyklistických časopisech. Tyto testy Vám mohou pomoci k výběru batohu, nebo také hodnocení od cyklistů v internetu. V našem obchodě najdete široký sortiment cyklistických batohů, pro každého něco. Nabízíme Vám kvalitní značky jako Deuter, Vaude a Camelbak, moderní modely od Evoc nebo praktické denní batohy značek Brooks nebo Ortlieb. Zde určitě najdtete to, co hledáte. Objednejte si online nový batoh za příznivou cenu, a my Vám ho zašleme až domů! V kategorii příslušenství k batohům najdete náhradní díly jako např. hadičku, náústek nebo také úchytky na helmu nebo blikačku. Výhodou jsou také reflexní prvky. Tip: Důležitá je také pláštěnka. Pokud není součástí batohu, měli by jste si ji dokoupit, aby jste měli Vaše věci vždy v suchu! Pláštěnky jsou většinou v neonových barvách, takže jste i při špatném počasí dobře vidět.

Odkaz: Kurýrní tašky a jiné přepravní brašny, jako i ochranné fólie najdete v kategorii Brašny & Kufry.

 
AJAX Loader Icon