Logo
Doprava do: CZ

Přihlásit se
Stav objednávky

Servis a údržba

Bike tools and care products online at HIBIKE


Vyberte si jednu z kategorií nářadí & čistící prostředky:

Správné nářadí a čistící prostředky na kolo - velký výběr u HIBIKE

Aby Vám kolo spolehlivě jezdilo, potřebuje údržbu a čistící prostředky - nejlépe v pravidelných intervalech. Existují různé výrobky, které Vám můžeme doporučit např. Čistící prostředky koupíte výhodně u HIBIKEmazadla, maziva na řetězy nebo také odmašťovače. Praktické jsou sady, které obsahují všechno, co potřebujete k péči o kolo. Nabízíme Vám sady od Muc-Off, v závislosti na složení obsahují např. čistič na kolo, spray, houbu na mytí a kartáče. Koupili jste si drahé kolo, určitě se Vám vyplatí pravidelná údržba, aby kolo vypadalo pořád jako nové. To znamená, občas použít olej na řetěz, umýt kolo jemným čističem a u komponentů pravidelně kontrolovat opotřebení a jejich seřízení.

Tipy na čištění a údržbu kola najdete v našem Blogu (v němčině), kde Vám Rainer vysvětlí správný způsob péče o kolo. Zejména téma u MTB (v důsledku pružin), které často způsobuje nejistoty.

Nářadí na cesty

K praktickým pomocníkům patří Multi Tools (Multiklíče), což jsou malé nástroje na cesty, které dáte do batohu nebo podsedlové brašny. Tyto multiklíče nabízejí např. šroubovák, různě velké imbusové klíče. Velmi oblíbené jsou Multi tools firmy Park Tool nebo Topeak, které obsahují 16 – 20 funkcí.

Profesionální nářadí také pro kutily

Cyklo nářadí koupíte výhodně u HIBIKE Skoro všechno, co potřebujete k opravě kola Vám nabízíme v našem e-shopu! Jedno jestli pro kutily nebo mechaniky. Kromě malého multiklíče do batohu, budete možná potřebovat i nářadí doma, např. momentové klíče nebo nýtovač řetězu. U nás najdete i sady s nářadím firmy Park Tool a Pedro, jako i samostatně např. kleště na lanka. Důležité jsou také montpáky! Malé, ale praktické příslušenství k výměně pláštů, by Vám také nemělo chybět v batohu a nebo také záplaty na duše pro píchnutí na cestách.

Montážní stojan, kdy se Vám vyplatí?

Montážní stojan má pro Vás smysl, pokud chcete mít Vaše kolo v optimální poloze pro čištění a údržbu, tzn., že můžete stát a volně pracovat. Pokud máte kolo upevněné v nastavitelném stojanu máte vždy optimální pracovní pozici. Kdo chce mít uklizeno ve sklepě, tomu stačí držák na kolo.

 
AJAX Loader Icon