výhodná doprava do ČR
více než 20 let online
Přes 100.000 výrobků
prodejna o velikosti 1.000m² v Kronbergu
Košík
 
K zaslání do: CZ

Číslo poukázky:

Nav
Nav
631

Batohy

Vyberte si kategorii z nabídky batohu:

DEUTER
New arrivals: Deuter Attack LTD backpack
The remake of the Deuter Attack LTD backpack has just arrived! It is equipped with numerous features, two different packing volumes and a voucher for the Bike Republic Sölden! Tested and approved in our BLOG Deuter Attack LTD backpack…
ab 179,95 €
EVOC
NEW: EVOC Freeride E-Bike backpack
A backpack especially for E-Bikers? Yes, because this backpack is equipped with an extra pocket for a spare battery. The EVOC Freeride backpack is not only perfectly positioned and padded, but it also comes with a bomb proof fixation system. In addition to that, the backpack is also equipped with a strap system for your battery charger and has some nice well-conceived features. More…
220,00 €
DEUTER
Test: Deuter Race Air – the spacious lightweight
This backpack is the perfect companion for a small daytour, a shopping trip, or your daily travels. The Deuter Race Air is a small all-rounder with a great ventilation system. You want to know more? Check out our test in our BLOG or go and get yourself one!
To the Deuter Race Air…
74,95 €

Velký výběr cyklistických batohů a pitných systémů

První otázkou je: Jak velký objem by měl mít Váš nový cyklistický batoh? Rozhodující je, k čemu budete batoh používat. Stačí Vám batoh s menším objemen na pravidelné krátké vyjížďky nebo potřebujete pořádný Alpencross batoh, kde máte hodně místa pro Vaše věci. Cyklistky určitě ocení menší dámské batohy, které odpovídají tvarem a velikostí Vašim potřebám. Pokud už víte co chcete, měl by Vás batoh přesvědčit v následujících bodech

  • Tvar batohu
  • Hmotnost
  • Větrání zad
  • Popruhy

Pokud se už při zkoušení batohu necítíte pohodlně a musíte se pořád soustředit na batoh, bude Vám to vadit při jízdě. Zejména u velkého batohu pro delší vyjížďky by jste měli ocenit dobré ramenní popruhy a bederní popruhy. Přezky s click-zapínáním nabízejí dokonalé uzavření a individuální nastavení popruhů ramen, aby jste měli batoh na zádech ve správné poloze. Bederní popruh Vám zaručí, že se Vám batoh nebude při jízdě pohybovat tam a sem a někam sjíždět.

Batoh s pitným vakem

Při jakémkoli sportu je důležitý pitný režim, pro cyklisti jsou výhodné batohy s pitným vakem. Výhodou těchto batohů je bezpečnost při jízdě. Pitné batohy mají vlastní kapsu, kde je pitný vak uložen, s velikostí objemu 1 až 3 litry. Hadička s náústkem, která je položena přes rameno, Vás spojuje s pitným vakem. Nemusíte zastavit, aby jste se mohli napít. Nejznámnějším výrobcem těchto pitných systémů je Camelbak.

V sadě nebo batoh & pitný vak koupit samostatně

V našem obchodě najdete batoh-sadu, tzn.batoh s pitným vakem, ale i veškeré cyklistické batohy, které můžou být použity s pitným vakem nebo bez něj. Tato volba záleží na Vás.

Cyklistický batoh s nebo bez pitného vakem koupíte výhodně online

Cyklistické batohy jsou neustále testovány a výsledky jsou zveřejněny v cyklistických časopisech. Tyto testy Vám mohou pomoci k výběru batohu, nebo také hodnocení od cyklistů v internetu. V našem obchodě najdete široký sortiment cyklistických batohů, pro každého něco. Nabízíme Vám kvalitní značky jako Deuter, Vaude a Camelbak, moderní modely od Evoc nebo praktické denní batohy značek Brooks nebo Ortlieb. Zde určitě najdtete to, co hledáte. Objednejte si online nový batoh za příznivou cenu, a my Vám ho zašleme až domů! V kategorii příslušenství k batohům najdete náhradní díly jako např. hadičku, náústek nebo také úchytky na helmu nebo blikačku. Výhodou jsou také reflexní prvky. Tip: Důležitá je také pláštěnka. Pokud není součástí batohu, měli by jste si ji dokoupit, aby jste měli Vaše věci vždy v suchu! Pláštěnky jsou většinou v neonových barvách, takže jste i při špatném počasí dobře vidět.

Odkaz: Kurýrní tašky a jiné přepravní brašny, jako i ochranné fólie najdete v kategorii Brašny & Kufry.

 
AJAX Loader Icon